Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Miloše Kratochvíla

Vážení návštěvníci, zde můžete dle vlastního uvážení vložit komentář. Prosím, abyste se zaměřili na komentáře, nebo dotazy týkající se práce pana Kratochvíla, jeho knih, besed apod. či obsahu jeho stránek. Jakékoli reklamní, neslušné, nebo obsahově pokleslé či jinak primitivní a nevhodné komentáře budou aministrátorem odstraněny.

 

Chcete-li, aby odpověď byla zaslána na váš mail, musíte svou mailovou adresu uvést do komentáře.

 

Děkujeme za pochopení i za Váš příspěvek

You can add your comment here. Thank You very much.

kniha návštěv Miloš Kratochvíl

společná kniha návštěv je ZDE

.

nyní prohlížíte stránku SPISOVATEL MILOŠ KRATOCHVÍL 

KNIHA NÁVŠTĚV 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Káju Doudovou

(M.K., 15. 4. 2010 9:07)

Milá Kájo, děkuji za vzkaz, že sis přiřadila mé Puntíkáře ke svým nejoblíbenějším knížkám! Pachatelé dobrých skutků mi dělají velikou radost a těší mě, kolik čtenářů si našli. Snad Tě nezklame ani druhý díl Duchaři a třetí, Kouzláci, který vyjde po prázdninách... Jestli se Pachatelé dočkají animace, to nezáleží na mně. Ale to víš, že bych jim to přál! Ahoj Miloš Kratochvíl

animované

(kája doudová, 14. 4. 2010 10:18)

ještě jsem se chtěla zeptat jestli náhodou neplánujete animované zpracování

úžasná knížka

(kája doudová, 14. 4. 2010 9:03)

dobrý den.je mi 13 let a zrovna jsem dočetla vaši knížku Puntíkáři.je to báječná knížka.moc se mi líbí.teď je i jedna z mých nejoblíbenějších.děkuju že jste napsal tak skvělou knížku.plánuju že si přečtu i další díly ;)

Moc hezké básničky

(Světlana Čelechovská, 17. 2. 2010 8:58)

Dobrý den, uplně náhodou jsem dnes natrefila na Váš web. Chci jenom poděkovat za kráásné básničky pro děti. Syn - druhá třída - je dnes s jednou z nich na recitační soutěži (o pyšnem kozlovi :-). Dám vědět jak dopadl. Přeji moc hezký den.
S. Č.

všechno úplně nejlepší

(T.P., 5. 1. 2010 22:45)

Upřímně přeji krásné a báječné narozeniny! Zdraví pevné, radost velkou, sílu pořádnou, nápady úžasné a chuť do života nepřekonatelnou!
Srdečně
T.P.:-)

pro paní Vovesnou

(M.K., 1. 12. 2009 13:00)

Milá paní Vovesná, především děkuji za krásné přání a za chválu mé knížky Už sněží, už chumelí. Bohužel v současné době nikde k sehnání není, všude je vyprodaná. Příští rok by měla vyjít v novém vydání.
Přeji Vám všechno dobré nejen o Vánocích a v příštím roce! Miloš Kratochvíl

Kniha: Už chumelí už sněží

(Dagmar Vovesná, 30. 11. 2009 18:34)

Prosím, pane Kratochvíle, poraďte mi, kde si tuto Vaši úžasnou knihu "Už chumelí, už sněží" můžu koupit. Děkuji.
Přeji Vám pane Kratochvíle krásný prosinec, radostné vánoce a v novém roce hlavně zdraví a spoustu krásných knih.
Dagmar Vovesná - dvovesná@volny.cz

pro paní Záděrovou

(M.K.., 10.11. 2009, 10. 11. 2009 14:44)

Vážená paní Záděrová,
díky za Vaše poděkování. Už dlouho jsem nedostal od paní učitelky jedničku a abych se přiznal, za Puntíkáře jsem od učitelů pochvalu nečekal. Spíš třídní důtku. O to víc mě těší, že jste můj humor vzala s humorem. Vy slibujete polepšení v poznámkách, já se polepšil už ve druhém dílu, který se jmenuje Duchaři. Tam už nejsou Filda a Michal s třídní učitelkou tak na kordy, dokonce ji zachraňují! S podravem Miloš Kratochvíl

Poděkování

(Hana Záděrová, 10. 11. 2009 7:10)

Vážený pane Kratochvíle,
právě čtu knížku Puntíkáři, je napsaná velmi vtipnou formou a myslím, že dětem se musí velmi líbit. Mně se líbí moc. Jako učitelka na prvním stupni základní školy se ale musím polepšit v psaní poznámek, protože zatím asi moc vtipné nebývají...
Vřele tuto knihu všem doporučuji.
Přeji stále tolik krásných a vtipných nápadů.
S pozdravem Hana Záděrová

pro Honzu

(M.K., 1. 7. 2009 20:55)

Honzo,
mám radost, že mí Puntíkáři Vašeho syna baví a dokonce ho přiměli k tomu, aby četl! To je další dobrý skutek těchto dvou "pachatelů". Pokračování vyjde v říjnu a jmenuje se Duchaři. Teď začínám psát třetí díl - Kouzláci. Pak přijdou ještě Bouráci a Klofáci... Budou-li čtenáři o dobrodružství a potrhlosti Součka a Fialky stát...
Pokud hledáte ještě mé další knížky, jste na správných stránkách! Tady je díky laskavé péči mé nové dvorní ilustrátorky paní Vydrové najdete všechny!
Přeji Vám i synovi léto plné dobrých skutků!
Miloš Kratochvíl

Puntíkáři

(Honza, 1. 7. 2009 16:58)

Dobrý den, čteme synovi Vaši knihu Puntíkáři. Já Vám za ni moc děkuji, protože to je první kniha, kterou náš osmiletý kluk je ochoten poslouchat, občas i čte sám. Jinak číst odmítá. Vaši hrdinové jsou jako on. Jaká bude další knížka? Abychom měli nějakou naději, že syna přinutíme číst:-)Objevil jsem Vaše stránky když jsem hledal další Vaše knížky. Ještě jednou děkuji a zdravím! Jen tak dál.
Honza

pro Natálku

(M.K., 25. 6. 2009 22:12)

Milá Natálko,
děkuji ti za chválu. Mám radost, že se ti líbí Puntíkáři, brzy ti pošlu druhý díl, který se jmenuje Duchaři. Těší mě taky, že ses u mých básniček vážně pobavila. Přečti si je ještě jednou, třeba se u nich pobavíš i nevážně! Směj se co nejvíc, když je čemu!
Hezké léto ti přeje Miloš Kratochvíl

pro pana Kratochvíla

(Natálka, 25. 6. 2009 17:36)

Milí pane Miloši Kratochvíle

vaše knížky se mi moc líbí jsou vždycky veselé a vtipné hlavně puntíkáři.Líbí se mi i vaše básničky u některých jsem se vážně pobavila.těším se až se zase potkáme.

Mnějte se hezky Natálka Vydrová

uvítání

(Klaunka, 5. 6. 2009 10:49)

Milý pane Kratochvíle,
Přeji Vám do Vaší knihy návštev spoustu radostných a povzbuzujících příspěvků.
Srdečně a s díky Vaše spoluklaunka:-)