Jdi na obsah Jdi na menu
 


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

heart

děkuji Vám, že jste přišli, budu moc ráda, když mi napíšete....

Milí návštěvníci, zde můžete dle vlastního uvážení vložit komentář. Prosím, abyste se zaměřili jen na komentáře týkající se obsahu těchto stránek a vyjádření se k němu, nebo na případné dotazy, související s mou prací a osobou. Jakékoli reklamní či neslušné komentáře budou aministrátorem odstraněny.

Chcete-li, abych Vám odpověděla e-mailem, uveďte prosím Vaši mailovou adresu přímo do komentáře. Nebo to zkuste přes kontakty v levém menu..smiley

Pokud chcete vědět, zda jsem na Váš komentář odpověděla do knihy návštěv, občas do ní raději sami od sebe nakoukněte, protože pro Vás systém neumožňuje upozornění na mail, že Vám přišla odpověď. Já upozornění na Váš komentář dostanu.

Systém zde neumožní ani vložení aktivního odkazu, takže každý případný vložený odkaz si pro prohlédnutí musíte zkopírovat a otevřít na nové stránce. Ale to zvládnete smiley

Děkuji za pochopení i za Váš příspěvek

smiley

You can add your comment here. Thank You very much.

kiha návštěv - Markéta Vydrová

 

 nyní prohlížíte stránku:  ILUSTRACE MARKÉTA VYDROVÁ

KNIHA NÁVŠTĚV

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hodnota

(Andrea, 20. 3. 2009 11:13)

Naozaj, ako vravíte, Vaše ilustrácie sú plné fantázie a verím, že sa páčia mnohým deťom a to je dôležité.Pamätám sa, ako som dostala na sviatok nejakú detskú knihu a priznám sa, ak sa mi nepáčili ilustrácie, tak som ju nezačala ani čítať a dodnes mi tam stoja, hoc mám už vlastné deti....
Máte svoj vlastný štýl, plný živých farieb.Môžem hádať?Akvarel?
Krásne, prajem Vám veľa tvorivých chvíľ, aby ste naďalej obohatili detské knihy takouto tvorbou.

http://a-prudek.webnode.cz/

(antonín, 3. 3. 2009 20:40)

fajn.. líbí se mi to

***pro paní Lenku

(Markéta, 23. 2. 2009 21:08)

Děkuji, to je od Vás milé a jsem ráda, že se moje ilustrace líbí, přestože spousta lidí se masově ubírá kýčovitým Disneyovským směrem:-) a nejhorší, že to učí i svoje děti. Já jdu jinudy...... :-)

Mějte se pěkně a díky. Markéta

poděkování

(Lenka, 23. 2. 2009 20:35)

Dobrý den,
pracuji už spoustu let ve školce a vždycky jsem preferovala spíš obrázky,které se líbí i dětem, ty Vaše obrázky se mi líbí moc a dětem taky,takže jsme v tomto případě zajedno.Jsou usměvavé,pohodové a moc milé.Jsem ráda,že někdo jako vy kreslí pro děti.Děkujeme

***pro paní Markétu V.

(markéta, 2. 2. 2009 19:17)

Děkuji. Nejsme náhodou jmenovkyně?:-)

hezký den, Markéta V., ilustrátorka

moc hezké

(Markéta V., 2. 2. 2009 15:05)

mile mě Vaše obrázky potěšily, dostala jsem se k nim náhodně při hledání něčeho jiného.

***pro pana Mirka Vomáčku

(markéta, 21. 1. 2009 9:36)

To je zase od Vás hezký pozdrav do nového dne, hned se mi bude lépe pracovat:-). Samozřejmě mi to nedalo a alespoň jsem na Váš web zaskočila zkouknout novinky.A ještě víc mě to dodalo energii. Parádní kousky! Tak ať se Vám skvěle tvoří.
markéta

pozdrav

(Vomi - Miroslav Vomáčka, 21. 1. 2009 7:59)

Dnešní noc jsem špatně spal. Ráno brzo vstal. Začátek nebyl nic moc, ale nápad se podívat na tyto stránky vše nahradil. Hodina ranního příšeří než mne "probudil" pracovní hluk utekla jako voda. Je zde toho hodně co obdivuji. Jste úžasná šikulka a díky za to krásné ráno s vašimi kresbami.

***pro Kaku

(markéta, 13. 1. 2009 20:52)

Ahoj katko,

napsala jsem ti na Tvůj blog zprávu autorovi.
Měj se hezky. Markéta

Dobrý den !!

(Katule, 12. 1. 2009 17:32)

Dobrý den mohla bych se vás zeptat jestli newíte o nějaké výtvarné soutěži.?.?.Nedávno jsem byla v jedné a umístila jsem se na 2místě.Mám už plno ocenění a newím kde najít další??? Nebo něco ilustrovat!?!SSice je mi 13ale myslím si že mám alespon trochu talent...Děkuji a kdyžtak se ozvěte Kontakt www.blocekatuliny12.blog.cz jestli by to šlo tak zpráva autorovi

ahoj

(janiko, 10. 1. 2009 16:31)

Máš tu moc krásné obrázky,pohladí na duši nejen u dětí.

***pro Tulipánka

(markéta, 23. 12. 2008 16:02)

Ahojky, díky za návštěvu a za milá slova. Taky se stavím:-)
Přeji nádherné vánoce a inspirativní a kreativní náladu v dalším roce.

Markéta

Ahoj.

(Tulipánek, 23. 12. 2008 15:31)

Přišel jsem si sem trošku odpočinout mezi Tvé ilustrace, které vždycky mé oči potěší...Přeji pohodičku a spoustu inspirace k další tvorbě.

***pro pana Pepu

(markéta, 22. 12. 2008 15:46)

mám to a už jsem odepsala:-)

Krásný den, M.

adresa

(Pepa, 22. 12. 2008 15:25)

Mailovou adresu, včetně adresy webové jsem poslal mailem, děkuji, mějte se hezky Pepa

***pro pana Pepu

(markéta, 22. 12. 2008 13:32)

Moc ráda bych navštívila Vaše stránky, dáte mi adresu?:-)

Díky moc, jak knížka vyjde, napsala bych Vám, ale dejte mi prosím Vaši e-mailovou adresu. Můžete ji poslat mailem, abyste ho tady nemusel zveřejňovat:-). Adresa na mě je v kontaktech.

Krásný den,
Markéta

dovětek..

(Pepa, 22. 12. 2008 12:24)

Velmi rád si ji koupím,už proto, abych si prohlédl Vaše kresby,že je to supr počtení vím, budu postávat před knihkupectvím a čekat,až se dostane na pulty.Já Vám také děkuji za přání a pokud někdy zavítáte na mé stránky, budete vědět, kde a u čeho se vyřádím já:-), hodně zdaru a mnoho krásných ilustrací, pěkný den i svátky

***pro pana Pepu

(markéta, 22. 12. 2008 11:01)

Také Vám přeji nádherné vánoce a spoustu radosti ze všeho, co Vás těší a nový rok plný těch nejlepších zážitků!!! Jsem potěšena, že knihu máte. A mám pro Vás další tip: knihu, která teprve vyjde a jmenuje se Dudáci a vlčí hlavy. Ta je ilustrovaná celá, je také od pana Šmída a na ní jsem se opravdu vyřádila:-)A počtení je to bezvadné.
Mějte se báječně a díky.
Markéta.

Krásné Vánoce

(Pepa Klečka, 22. 12. 2008 8:50)

Dobrý den, přišel jsem Vám popřát krásné a radostné Vánoce, v novém roce 2009 hodně úspěchů v práci i v osobním životě a nám ostatní přeji hodně Vašich ilustrací, protože jsou moc hezké a dělají radost.
Josef Klečka
P.S. Útok na Vyvolenou jsem koupil, jen čekám, až ji Ježíšek naloží pod stromeček

Ahoj

(Tulipánek, 18. 11. 2008 14:24)

Děkuji za výměnu mého banneru s odkazem na novou stránku a přeji krásný den.